Aktuality

53. týden

V první polovině minulého týdne se vyskytovaly srážky zejména ve východní polovině území, kde bylo ale tepleji, a tak většinou pršelo a pouze na hřebenech hor sněžilo. V západní polovině území bylo chladněji, ale srážek zde bylo výrazně méně. V závěru týdne především na severních horách připadlo 5 až 15 cm sněhu.

Zjistit více

52. týden

V první polovině minulého týdne převažovalo teplé a deštivé počasí. Až v průběhu Štědrého dne začala od západu přecházet studená fronta, za kterou se ochladilo a na horách začalo sněžit.

Zjistit více

51. týden

V průběhu minulého týdne se slabé srážky vyskytly v úterý a ve středu v oblasti jižní Vysočiny, další slabé srážky do úhrnu max. 5 mm/24 hod. se vyskytly v sobotu a v neděli, a to opět v oblasti jižní Vysočiny a v povodí Dyje a dolní Moravy. Nový sníh se objevil sporadicky, např. v sobotu zaznamenala stanice Kostelní Myslová 2 cm nového sněhu.

Zjistit více

50. týden

V průběhu minulého týdne se slabé srážky vyskytly v úterý a ve středu v jihozápadní polovině ČR, ve čtvrtek pršelo převážně na Moravě a ve Slezsku. Nový sníh připadl na horách v závěru týdne, většinou ale napadlo jen 1 – 3 cm.

Zjistit více

49. týden

V průběhu minulého týdne se vyskytovaly spíš jen slabé srážky, zpočátku většinou sněhové. V úterý napadlo několik centimetrů sněhu na západě Čech, ve čtvrtek už sněžilo na většině míst v Česku. Od pátku se oteplovalo a srážky přecházely do mrholení nebo slabého deště.

Zjistit více

48. týden

Na začátku minulého týdne slabě sněžilo na hřebenech Krkonoš a Jizerských hor, kde napadlo kolem 2 až 3 cm nového sněhu. Výraznější sněhová epizoda nastala na konci týdne. V průběhu neděle a noci na pondělí napadlo převážně ve středních a vyšších polohách pohraničních hor na severu, severovýchodě a východě zhruba 2 až 25 cm nového sněhu.

Zjistit více
Načíst další týdny