Aktuality

42. týden

V první polovině minulého týdne na většině území velmi vydatně zapršelo a zejména v severovýchodní polovině území došlo k rozvodnění celé řady menších i větších vodních toků. Také ve druhé polovině týdne převažovala velká oblačnost, vyskytoval se občasný déšť nebo přeháňky a na hřebenech hor byly srážky i nadále sněhové. Na hřebenech Krkonoš, Jeseníků a Beskyd napadlo 30 až 50 cm sněhu.

Zjistit více

41. týden

V průběhu týdne od 5. do 11. října většinou převažovalo proměnlivé počasí, místy s přeháňkami nebo občasným deštěm a odpolední teploty vystupovaly nejčastěji do okolí 15 °C. V průběhu víkendu se ochladilo a vyskytl se déšť, který byl postupně znovu vydatnější ve východní polovině území.

Zjistit více

40. týden

V průběhu minulého týdne bylo velmi proměnlivé a zpočátku i chladnější počasí. Nejčastěji pršelo na severovýchodě území. V závěru týdne se oteplilo a v sobotu byl místy atakován i letní den. Ze soboty na neděli přešla studená fronta, na které se místy vyskytovaly bouřky, opět hlavně v severovýchodní polovině území.

Zjistit více

39. týden

V první polovině minulého týdne stále převažovalo slunečné a velmi teplé (až letní) počasí. Ve druhé polovině týdne ale po delší době plošněji a vydatněji zapršelo a teploty poklesly na normální až podnormální hodnoty. Na Šumavě a v Krušných horách napadl přechodně i první sníh.

Zjistit více

37. týden

Během minulého týdne se srážky na území České republiky téměř nevyskytovaly a pokračovalo nadprůměrně teplé počasí.

Zjistit více
Načíst další týdny